Belediye Başkanımız Mustafa Şevik, eşi Bahija Şevik ve minik kızı Aygül Nur ile birlikte öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Kitap Kafe’yi ziyaret etti. Başkan Şevik, yarıyıl tatillerini kitap okuyarak değerlendiren öğrencilerle de sohbet etti, başarılar diledi. Başkan Şevik” Desteklerinden dolayı Atatürk Kitapığı’na teşekkür ederim Ayrıca aralık ayında hayatını kaybeden Türkiye’nin önemli çevirmenlerinden Talat Sevil’e Allah’tan rahmet dilerim. Mekanı cennet olsun” dedi.