Başkan Şevik, personeliyle biraraya geldi
Şubat 28, 2022
Spor Salonu inşaatına başlanıyor
Mart 5, 2022

Beyağaç’ta yöresel lezzetler tanıtılacak

Buldan, Beyağaç Festivali’ne yöresel yemekleriyle katılacak
Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti. Başkan Şevik, mevkidaşı Akçay’ın bu yıl 19-20 Mart 2022 tarihlerinde düzenlenecek olan Beyağaç Kültür ve Tarhana Festival davetine icabet edeceklerini belirterek, “Beyağaç Festivali’ne BELKÜM Kadın Kooperatifi’nin hazırlayacağı yöresel yemeklerle katılacağız” dedi.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret eden Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay, ilçenin doğal, tarihi ve kültürel değerlerini geleceğe taşımak için gerçekleştirecekleri Beyağaç Kültür ve Tarhana Festivali’ne mevkidaşını davet etti. Ziyarete, Denizli İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği Başkan Yardımcısı Raziye Sacide Tosun, Beyağaç Kadın Girişimcileri Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Aysel Efilti, Kooperatif Başkan Yardımcısı Mesude Özdemir, BELKÜM Kadın Kooperatifi Başkanı Aysel Mustak katıldı.
Beyağaç Belediye Başkanı Akçay’a nazik ziyaretleri ve davetlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Şevik, Bu yıl 19-20 Mart 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Beyağaç Kültür ve Tarhana festivaline, belediye öncülüğünde kurulan BELKÜM Kadın Kooperatifi’nin hazırlayacağı yöresel yemeklerle katılacaklarını belirtti.
Başkan Şevik, ayrıca Buldan’ın geleneksel dokumalarının da sergileneceği festivalin Beyağaç’a hayırlı olması temennisinde bulundu.